1812L075PR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1812L075PR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812L075PR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 13.2V 750MA 1812
Fitxak: 1812L075PR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
1812L075PRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812L075PR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 13.2V 750MA 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 175163 pcs Datuen fitxa 1812L075PR.pdf
Tentsioa - Geh 13.2V Mota Polymeric
Bidaia ordua 200ms Lodiera (Max) 0.030" (0.75mm)
Tamaina / dimentsioa 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Series POLY-FUSE®, 1812L
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 450 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 100 mOhms
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric), Concave Beste izenak 1812L075
F2151CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 13.2V 750mA Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave Oraina - Bidaia (It) 1.5A
Uneko - Geh 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 750mA