1812L050/30PR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1812L050/30PR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1812L050/30PR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 30V 500MA 1812
Fitxak: 1812L050/30PR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
1812L050/30PRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1812L050/30PR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 30V 500MA 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 213415 pcs Datuen fitxa 1812L050/30PR.pdf
Tentsioa - Geh 30V Mota Polymeric
Bidaia ordua 150ms Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Series POLY-FUSE®, 1812L
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 1 Ohms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 150 mOhms
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric), Concave Beste izenak 1812L050/30
1812L050/30PR-ND
1812L05030PR
F4159TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 500mA Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave Oraina - Bidaia (It) 1A
Uneko - Geh 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 500mA