1706R1C2.75W
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1706R1C2.75W
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 170A 2.75KVAC
Fitxak: 1706R1C2.75W.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 141 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 141 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
1706R1C2.75Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1706R1C2.75W fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 170A 2.75KVAC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 141 pcs Datuen fitxa 1706R1C2.75W.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 2.75kV Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia x 10.875" L (76.20mm x 276.23mm)
Series POWR-GARD® Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 170A Class R