15LT070SU
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15LT070SU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15LT070SU
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 15V 700MA STRAP
Fitxak: 15LT070SU.pdf
  • Mezua
15LT070SUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15LT070SU fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 15V 700MA STRAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6868 pcs Datuen fitxa 15LT070SU.pdf
Tentsioa - Geh 15V Mota Polymeric
Bidaia ordua 5s Lodiera (Max) 0.047" (1.20mm)
Tamaina / dimentsioa 0.827" L x 0.199" W (21.00mm x 5.05mm) Series POLY-FUSE®, LT
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 340 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 100 mOhms
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Strap Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota User Defined Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 700mA Ih User Defined Strap
Oraina - Bidaia (It) 1.5A Uneko - Geh 100A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 700mA Homologazioak cURus, TUV