15KPA90A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA90A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KPA90A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 90V 145.6V P600
Fitxak: 15KPA90A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
15KPA90Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KPA90A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 90V 145.6V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8724 pcs Datuen fitxa 15KPA90A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 90V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 145.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 100.5V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 15KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua P600, Axial Beste izenak 15KPA90ACT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103.7A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15KPA90AE3/TR13
15KPA90AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 90V 145.6V P600
Stockean: 8411 pcs
Deskarga: 15KPA90AE3/TR13.pdf
RFQ
15KPA85CATR
15KPA85CATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
deskribapena: TVS DIODE 85V 137.6V P600
Stockean: 56735 pcs
Deskarga: 15KPA85CATR.pdf
RFQ
15KPA90
15KPA90
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 90V 152.88V P600