15KPA64A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA64A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KPA64A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 64V 104.2V P600
Fitxak: 15KPA64A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
15KPA64Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KPA64A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 64V 104.2V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17771 pcs Datuen fitxa 15KPA64A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 64V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 104.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 71.5V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 15KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 144.9A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15KPA64
15KPA64
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 64V 109.41V P600
Stockean: 15869 pcs
Deskarga: 15KPA64.pdf
RFQ
15KPA60E3/TR13
15KPA60E3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 60V P600
Stockean: 7792 pcs
Deskarga: 15KPA60E3/TR13.pdf
RFQ
15KPA60CAE3/TR13
15KPA60CAE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 60V 97.4V P600
Deskarga: 15KPA60CAE3/TR13.pdf
15KPA64A-HRA
15KPA64A-HRA
deskribapena: TVS DIODE 64V 104.2V P600
Deskarga:
15KPA64A-B
15KPA64A-B
Deskarga: 15KPA64A-B.pdf
15KPA60CE3/TR13
15KPA60CE3/TR13
Deskarga: 15KPA60CE3/TR13.pdf
15KPA64AE3/TR13
15KPA64AE3/TR13
Deskarga: 15KPA64AE3/TR13.pdf
15KPA64C
15KPA64C
Deskarga: 15KPA64C.pdf
15KPA60CATR
15KPA60CATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: 15KPA60CATR.pdf
15KPA64A-HR
15KPA64A-HR
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 64VWM 104.2VC AXIAL
Deskarga:
15KPA64-B
15KPA64-B
Deskarga: 15KPA64-B.pdf
15KPA64ATR
15KPA64ATR