15KPA58A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA58A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KPA58A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 58V 93.8V P600
Fitxak: 15KPA58A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
15KPA58Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KPA58A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 58V 93.8V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17350 pcs Datuen fitxa 15KPA58A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 58V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 93.8V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 64.8V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 15KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Beste izenak 15KPA58A-ND
15KPA58ATR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 161A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15KPA58A-HRA
15KPA58A-HRA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 58V 93.8V P600
Stockean: 6020 pcs
Deskarga:
RFQ
15KPA58A-B
15KPA58A-B