15KPA40A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA40A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KPA40A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 40V 65.8V P600
Fitxak: 15KPA40A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
15KPA40Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KPA40A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 40V 65.8V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9293 pcs Datuen fitxa 15KPA40A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 40V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 65.8V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 44.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 15KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua P600, Axial Beste izenak 15KPA40ACT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 229.5A Edukiera @ maiztasuna -