15KPA280A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA280A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KPA280A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 280V 454.5V P600
Fitxak: 15KPA280A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
15KPA280Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KPA280A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 280V 454.5V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17403 pcs Datuen fitxa 15KPA280A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 280V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 454.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 312.8V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 15KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33.2A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15KPA280A-B
15KPA280A-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 280V 454.5V P600
Stockean: 8382 pcs
Deskarga: 15KPA280A-B.pdf
RFQ
15KPA280ATR
15KPA280ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Stockean: 64002 pcs
Deskarga: 15KPA280ATR.pdf
RFQ
15KPA280A-HR
15KPA280A-HR
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 280VWM 454.5VC AXIAL
Deskarga:
15KPA280A-HRA
15KPA280A-HRA
Deskarga:
15KPA280AE3/TR13
15KPA280AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
Deskarga: 15KPA280AE3/TR13.pdf
15KPA28
15KPA28
deskribapena: TVS DIODE 28V 49.88V P600
Deskarga: 15KPA28.pdf
15KPA280C
15KPA280C
deskribapena: TVS DIODE 280V 477.23V P600
Deskarga: 15KPA280C.pdf
15KPA280
15KPA280