15KPA22A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KPA22A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KPA22A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 22V 37.1V P600
Fitxak: 15KPA22A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
15KPA22Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KPA22A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 22V 37.1V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10304 pcs Datuen fitxa 15KPA22A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 22V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 37.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 24.57V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 15KPA Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua P600, Axial Beste izenak 15KPA22ACT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 407A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15KPA22A-B
15KPA22A-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 22V 37.1V P600
Stockean: 15393 pcs
Deskarga: 15KPA22A-B.pdf
RFQ
15KPA220CA-HRA
15KPA220CA-HRA
deskribapena: TVS DIODE 220V 356V P600
Stockean: 5772 pcs
Deskarga:
RFQ
15KPA22ATR
15KPA22ATR
fabrikatzaileak: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Deskarga: 15KPA22ATR.pdf
15KPA220CA-HR
15KPA220CA-HR
fabrikatzaileak: Littelfuse Inc.
deskribapena: TVS DIODE 220VWM 356VC AXIAL
Deskarga:
15KPA220CE3/TR13
15KPA220CE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TVS DIODE 220V P600
Deskarga: 15KPA220CE3/TR13.pdf
15KPA22A-HRA
15KPA22A-HRA
15KPA220CATR
15KPA220CATR
deskribapena: TVS DIODE 220V 428.6V P600
Deskarga: 15KPA220CATR.pdf
15KPA22AE3/TR13
15KPA22AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi