15KPA180A-B
15KPA180A-B
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 180V 288.5V P600
Stockean: 13220 pcs
Deskarga: 15KPA180A-B.pdf
RFQ
15KPA18
15KPA18
deskribapena: TVS DIODE 18V 32.45V P600
Stockean: 19711 pcs
Deskarga: 15KPA18.pdf
RFQ
15KPA180AE3/TR13
15KPA180AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi