15KP58A-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP58A-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KP58A-B
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 58V 94V P600
Fitxak: 15KP58A-B.pdf
  • Mezua
15KP58A-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KP58A-B fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 58V 94V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5735 pcs Datuen fitxa 15KP58A-B.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 58V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 94V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 64.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea P600
Series 15KP Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 15000W (15kW) Packaging Bulk
Pakete / kasua P600, Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 160A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15KP58C
15KP58C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 58V 98.7V P600
Stockean: 5419 pcs
Deskarga: 15KP58C.pdf
RFQ
15KP58A-TP
15KP58A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 58V 94V R-6
Stockean: 15941 pcs
Deskarga: 15KP58A-TP.pdf
RFQ
15KP58
15KP58