15KP43CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP43CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KP43CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 43V 69.7V P600
Fitxak: 15KP43CA.pdf
  • Mezua
15KP43CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KP43CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 43V 69.7V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3491 pcs Datuen fitxa 15KP43CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 43V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 69.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 47.8V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 15KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Beste izenak 15KP43CAT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 215A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15KP40CA-TP
15KP40CA-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 40V 65.8V R-6
Stockean: 15480 pcs
Deskarga: 15KP40CA-TP.pdf
RFQ
15KP45CA
15KP45CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 45V 73V P600
Stockean: 5806 pcs
Deskarga: 15KP45CA.pdf
RFQ
15KP45
15KP45
deskribapena: TVS DIODE 45V 76.65V P600
Deskarga: 15KP45.pdf
15KP43C
15KP43C
deskribapena: TVS DIODE 43V 73.19V P600
Deskarga: 15KP43C.pdf
15KP43
15KP43
Deskarga: 15KP43.pdf
15KP45A
15KP45A
Deskarga: 15KP45A.pdf
15KP45A-TP
15KP45A-TP
deskribapena: TVS DIODE 45V 73V R-6
Deskarga: 15KP45A-TP.pdf
15KP43CA-TP
15KP43CA-TP
deskribapena: TVS DIODE 43V 69.7V R-6