15KP26CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP26CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KP26CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 26V 44V P600
Fitxak: 15KP26CA.pdf
  • Mezua
15KP26CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KP26CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 26V 44V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4659 pcs Datuen fitxa 15KP26CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 26V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 44V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 28.9V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 15KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Beste izenak 15KP26CAT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 347A