15KP24CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP24CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KP24CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 40.5V P600
Fitxak: 15KP24CA.pdf
  • Mezua
15KP24CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KP24CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 24V 40.5V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5477 pcs Datuen fitxa 15KP24CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 40.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 26.7V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 15KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Beste izenak 15KP24CAT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 369A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15KP24C
15KP24C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 24V 42.53V P600