15KP20CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP20CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KP20CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 20V 34.3V P600
Fitxak: 15KP20CA.pdf
  • Mezua
15KP20CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KP20CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 20V 34.3V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2979 pcs Datuen fitxa 15KP20CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 20V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 34.3V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 22.2V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 15KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Beste izenak 15KP20CAT Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 437A
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak 1
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15KP20A
15KP20A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 20V 34.3V P600
Stockean: 5418 pcs
Deskarga: 15KP20A.pdf
RFQ
15KP220A
15KP220A
deskribapena: TVS DIODE 220V 356V P600
Stockean: 4336 pcs
Deskarga: 15KP220A.pdf
RFQ
15KP22
15KP22
deskribapena: TVS DIODE 22V 38.96V P600
Deskarga: 15KP22.pdf
15KP20CA-TP
15KP20CA-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 20V 34.3V R-6