15KP150CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
15KP150CA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15KP150CA
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 150V 243V P600
Fitxak: 15KP150CA.pdf
  • Mezua
15KP150CAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15KP150CA fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 150V 243V P600 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4978 pcs Datuen fitxa 15KP150CA.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 150V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 243V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 167V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea P600 Series 15KP
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 15000W (15kW)
Packaging Bulk Pakete / kasua P600, Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 62A Edukiera @ maiztasuna -
Bidegailu kanalak 1 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
15KP150A-TP
15KP150A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: TVS DIODE 150V 243V R-6
Stockean: 17451 pcs
Deskarga: 15KP150A-TP.pdf
RFQ
15KP160CA
15KP160CA
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 160V 259V P600
Stockean: 5475 pcs
Deskarga: 15KP160CA.pdf
RFQ
15KP150C
15KP150C
deskribapena: TVS DIODE 150V 255.15V P600
Deskarga: 15KP150C.pdf
15KP160A
15KP160A
Deskarga: 15KP160A.pdf
15KP16A-TP
15KP16A-TP
deskribapena: DIODE TVS 15KW 17V UNI-DIR R-6
Deskarga: 15KP16A-TP.pdf
15KP150CA-TP
15KP150CA-TP