15GSE65E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 15GSE65E
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 65A 15.5KVAC
Fitxak: 15GSE65E.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 135 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 135 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
15GSE65Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 15GSE65E fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 65A 15.5KVAC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 135 pcs Datuen fitxa 15GSE65E.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 15.5kV Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia x 21.875" L (76.20mm x 555.63mm)
Series POWR-GARD® Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 65A Class E