1505R1C2.75
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1505R1C2.75
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 150A 2.75KVAC
Fitxak: 1505R1C2.75.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 172 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 172 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
1505R1C2.75ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1505R1C2.75 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 150A 2.75KVAC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 172 pcs Datuen fitxa 1505R1C2.75.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 2.75kV Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia x 10.875" L (76.20mm x 276.23mm)
Series POWR-GARD® Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 150A Class R