1210L175WR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1210L175WR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210L175WR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210
Fitxak: 1210L175WR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
1210L175WRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210L175WR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 6V 1.75A 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105834 pcs Datuen fitxa 1210L175WR.pdf
Tentsioa - Geh 6V Mota Polymeric
Bidaia ordua 600ms Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) Series POLY-FUSE®, 1210L
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 80 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 20 mOhms
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric), Concave Beste izenak F4156CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.75A Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave Oraina - Bidaia (It) 3.5A
Uneko - Geh 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.75A