1210L075/24PR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1210L075/24PR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1210L075/24PR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 24V 750MA 1210
Fitxak: 1210L075/24PR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
1210L075/24PRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1210L075/24PR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 24V 750MA 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 216339 pcs Datuen fitxa 1210L075/24PR.pdf
Tentsioa - Geh 24V Mota Polymeric
Bidaia ordua 100ms Lodiera (Max) 0.071" (1.80mm)
Tamaina / dimentsioa 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) Series POLY-FUSE®, 1210L
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 400 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 130 mOhms
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric), Concave Beste izenak 1210L07524PR
F4146TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 750mA Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave Oraina - Bidaia (It) 1.5A
Uneko - Geh 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 750mA