1206SFS600F/24-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1206SFS600F/24-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1206SFS600F/24-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE BOARD MOUNT 6A 24VDC 1206
Fitxak: 1.1206SFS600F/24-2.pdf2.1206SFS600F/24-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
1206SFS600F/24-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1206SFS600F/24-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE BOARD MOUNT 6A 24VDC 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 301357 pcs Datuen fitxa 1.1206SFS600F/24-2.pdf2.1206SFS600F/24-2.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 24V Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W x 0.038" H (3.20mm x 1.60mm x 0.97mm)