100E2C15.5S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 100E2C15.5S
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 100A 15.5KVAC
Fitxak: 100E2C15.5S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 94 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 94 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
100E2C15.5Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 100E2C15.5S fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 100A 15.5KVAC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 94 pcs Datuen fitxa 100E2C15.5S.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 15.5kV Tamaina / dimentsioa 18.875" L x 3.000" W x 6.380" H (479.43mm x 76.20mm x 162.05mm)
Series POWR-GARD® Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 100A Class E