100E1C5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 100E1C5.5
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 100A 5.5KVAC
Fitxak: 100E1C5.5.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 178 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 178 pcs
  • Mezua
100E1C5.5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 100E1C5.5 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 100A 5.5KVAC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 178 pcs Datuen fitxa 100E1C5.5.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 5.5kV Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia x 15.875" L (76.20mm x 403.23mm)
Series POWR-GARD® Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak Indicating
Uneko balorazioa 100A Class E