1.5SMC91AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC91AT3G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5SMC91AT3G
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 77.8V 125V SMC
Fitxak: 1.5SMC91AT3G.pdf
  • Mezua
1.5SMC91AT3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5SMC91AT3G fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 77.8V 125V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3730 pcs Datuen fitxa 1.5SMC91AT3G.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 77.8V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 125V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 86.5V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series 1.5SMC Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 1.5SMC91AT3GOSDKR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua 1.5SMC eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1.5SMC91CA M6G
1.5SMC91CA M6G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 77.8V 125V DO214AB
Stockean: 405473 pcs
Deskarga: 1.5SMC91CA M6G.pdf
RFQ
1.5SMC91CA
1.5SMC91CA
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Stockean: 120488 pcs
Deskarga: 1.5SMC91CA.pdf
RFQ
1.5SMC91C
1.5SMC91C
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 77.8V 131.25V DO214AB
Deskarga: 1.5SMC91C.pdf
1.5SMC91AT3
1.5SMC91AT3
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 77.8V 125V SMC
Deskarga: 1.5SMC91AT3.pdf
1.5SMC91CA TR13
1.5SMC91CA TR13
fabrikatzaileak: Central Semiconductor