1.5SMC33A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
1.5SMC33A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1.5SMC33A
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 28.2V 45.7V DO214AB
Fitxak: 1.5SMC33A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
1.5SMC33Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1.5SMC33A fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena TVS DIODE 28.2V 45.7V DO214AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 357610 pcs Datuen fitxa 1.5SMC33A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 28.2V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 45.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 31.4V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AB (SMCJ)
Series 1.5SMC Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 1.5SMC33A-ND
1.5SMC33ATR
15SMC33A
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33.3A Edukiera @ maiztasuna -
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
1.5SMC33A V7G
1.5SMC33A V7G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
deskribapena: TVS DIODE 28.2V 45.7V DO214AB
Stockean: 575864 pcs
Deskarga: 1.5SMC33A V7G.pdf
RFQ
1.5SMC33A
1.5SMC33A
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Stockean: 146828 pcs
Deskarga: 1.5SMC33A.pdf
RFQ
1.5SMC33A M6G
1.5SMC33A M6G
Deskarga: 1.5SMC33A M6G.pdf
1.5SMC30CAHM6G
1.5SMC30CAHM6G
deskribapena: TVS DIODE 25.6V 41.4V DO214AB
Deskarga: 1.5SMC30CAHM6G.pdf
1.5SMC33A R7G
1.5SMC33A R7G
Deskarga: 1.5SMC33A R7G.pdf
1.5SMC30CA-M3/9AT
1.5SMC30CA-M3/9AT
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
Deskarga: 1.5SMC30CA-M3/9AT.pdf
1.5SMC30CAHE3/9AT
1.5SMC30CAHE3/9AT
Deskarga: 1.5SMC30CAHE3/9AT.pdf
1.5SMC33A V6G
1.5SMC33A V6G
Deskarga: 1.5SMC33A V6G.pdf
1.5SMC33
1.5SMC33
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: TVS DIODE 28.2V 47.99V DO214AB
Deskarga: 1.5SMC33.pdf
1.5SMC30CAHR7G
1.5SMC30CAHR7G
Deskarga: 1.5SMC30CAHR7G.pdf
1.5SMC33A TR13
1.5SMC33A TR13
fabrikatzaileak: Central Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 28.2V 45.7V SMC