0TLS060.TXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0TLS060.TXL
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 60A 170VDC CYLINDR
Fitxak: 0TLS060.TXL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
0TLS060.TXLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0TLS060.TXL fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 60A 170VDC CYLINDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4380 pcs Datuen fitxa 0TLS060.TXL.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 170V Tamaina / dimentsioa 0.563" Dia x 1.740" L (14.30mm x 44.20mm)
Series POWR-GARD® TLS Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Beste izenak TLS 60A-L
TLS060.TXL
TLS060L
TLS60L
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 60A
Class - Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 100kA
Homologazioak CE, UR eskaerak Telecom
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0TLS050.TXV
0TLS050.TXV
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CRTRDGE 50A 170VDC RAD BEND
Stockean: 3570 pcs
Deskarga: 0TLS050.TXV.pdf
RFQ
0TLS060.T
0TLS060.T
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 60A 170VDC