0SLO015.Z
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0SLO015.Z
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE EDISON PLUG 15A 125VAC
Fitxak: 0SLO015.Z.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4 pcs
  • Mezua
0SLO015.Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0SLO015.Z fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE EDISON PLUG 15A 125VAC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 12686 pcs Datuen fitxa 0SLO015.Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 125V Tamaina / dimentsioa -
Series POWR-GARD® SLO Erantzun Denbora Medium
Packaging Bulk Pakete / kasua S Type Plug
Beste izenak SL 15
SLO015
SLO015.Z
SLO15
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Edison Plug
Ezaugarriak Indicating Uneko balorazioa 15A