0RLN350.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0RLN350.X
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 350A 250VAC CYLINDR
Fitxak: 0RLN350.X.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0RLN350.Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0RLN350.X fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 350A 250VAC CYLINDR Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2785 pcs Datuen fitxa 0RLN350.X.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 2.094" Dia x 4.878" L (53.19mm x 123.90mm)
Series POWR-GARD® RLN Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminals
Beste izenak RLN350
RLN350.X
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 350A