0RLN125.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0RLN125.X
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 125A 250VAC CYLINDR
Fitxak: 0RLN125.X.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0RLN125.Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0RLN125.X fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 125A 250VAC CYLINDR Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5130 pcs Datuen fitxa 0RLN125.X.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 1.563" Dia x 4.378" L (39.70mm x 111.20mm)
Series POWR-GARD® RLN Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminals
Beste izenak RLN125
RLN125.X
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 125A