0NLS500.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0NLS500.X
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CRTRDGE 500A 600VAC/500VDC
Fitxak: 0NLS500.X.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 429 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 429 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
0NLS500.Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0NLS500.X fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CRTRDGE 500A 600VAC/500VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 429 pcs Datuen fitxa 0NLS500.X.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 500V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 3.094" Dia x 8.870" L (78.6mm x 225.30mm) Series POWR-GARD® NLS
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminals Beste izenak NLS 500
NLS500
NLS500.X
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 500A Class K5