0NLN070.V
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0NLN070.V
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 70A 250VAC/VDC
Fitxak: 0NLN070.V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
0NLN070.Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0NLN070.V fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 70A 250VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3820 pcs Datuen fitxa 0NLN070.V.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 1.063" Dia x 3.874" L (27.00mm x 98.40mm) Series POWR-GARD® NLN
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminals Beste izenak NLN 70
NLN070
NLN070.V
NLN70
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 70A Class K5