0NLN015.T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0NLN015.T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0NLN015.T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 15A 250VAC/VDC
Fitxak: 0NLN015.T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
0NLN015.Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0NLN015.T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 15A 250VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 28795 pcs Datuen fitxa 0NLN015.T.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
Tamaina / dimentsioa 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm) Series POWR-GARD® NLN
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard Beste izenak 0NLN015T
F1126
NLN 15
NLN015
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 15A Class K5