0MIN07.5MXGLO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0MIN07.5MXGLO
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE AUTO 7.5A 32VAC/VDC BLADE
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
0MIN07.5MXGLOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0MIN07.5MXGLO fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE AUTO 7.5A 32VAC/VDC BLADE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 117903 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm) Series MINI®
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Blade, Miniature Beste izenak MIN07.5MXGLO
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Automotive Uneko balorazioa 7.5A