0MIN025.VPGLO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0MIN025.VPGLO
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE AUTO 25A 32VAC/VDC BLADE
Fitxak: 1.0MIN025.VPGLO.pdf2.0MIN025.VPGLO.pdf3.0MIN025.VPGLO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
0MIN025.VPGLOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0MIN025.VPGLO fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE AUTO 25A 32VAC/VDC BLADE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17541 pcs Datuen fitxa 1.0MIN025.VPGLO.pdf2.0MIN025.VPGLO.pdf3.0MIN025.VPGLO.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm) Series MINI®
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Blade, Miniature Beste izenak MIN025.VPGLO
MIN025VPGLO
MIN25VPGLO
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Automotive Uneko balorazioa 25A