0MAX050.HXGLO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0MAX050.HXGLO
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE AUTO 50A 32VAC/VDC 100PC
Fitxak: 0MAX050.HXGLO.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
0MAX050.HXGLOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0MAX050.HXGLO fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE AUTO 50A 32VAC/VDC 100PC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 21646 pcs Datuen fitxa 0MAX050.HXGLO.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 32V Tentsioaren balorazioa - AC 32V
Tamaina / dimentsioa 1.150" L x 0.348" W x 0.850" H (29.21mm x 8.85mm x 21.59mm) Series MAXI®
Erantzun Denbora Slow Packaging Bulk
Pakete / kasua Blade, Max Beste izenak 0MAX050HXGLO
MAX050.HXGLO
MAX050HXGLO
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Automotive Uneko balorazioa 50A