0LMF.500HXL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0LMF.500HXL
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 500MA 300VAC
Fitxak: 0LMF.500HXL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
0LMF.500HXLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0LMF.500HXL fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 500MA 300VAC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19582 pcs Datuen fitxa 0LMF.500HXL.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 300V Tamaina / dimentsioa 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
Series POWR-GARD® LMF Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 500mA Class -
Potentzia Breaking @ Rated Tentsioa 10kA Homologazioak CE, CSA, UL
eskaerak Electrical, Industrial
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0LMF.500H
0LMF.500H
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 500MA 300VAC