0LKS250.V
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0LKS250.V
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE LINK 250A 600VAC CYLINDR
Fitxak: 0LKS250.V.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0LKS250.Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0LKS250.V fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE LINK 250A 600VAC CYLINDR Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5925 pcs Datuen fitxa 0LKS250.V.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 600V Tamaina / dimentsioa 2.594" Dia x 7.878" L (65.90mm x 200.10mm)
Series POWR-GARD® LKS Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminals
Beste izenak LKS250
LKS250.V
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Fuse Link
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 250A