0LKS060.S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0LKS060.S
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE LINK 60A 600VAC CARTRIDGE
Fitxak: 0LKS060.S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
0LKS060.Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0LKS060.S fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE LINK 60A 600VAC CARTRIDGE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6184 pcs Datuen fitxa 0LKS060.S.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 600V Tamaina / dimentsioa 1.063" Dia x 4.248" L (27.00mm x 107.90mm)
Series POWR-GARD® LKS Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Beste izenak LKS060
LKS060.S
LKS60
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Fuse mota Fuse Link
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 60A