0LKN600.Z
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0LKN600.Z
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE LINK 600A 250VAC CYLINDR
Fitxak: 0LKN600.Z.pdf
  • Mezua
0LKN600.Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0LKN600.Z fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE LINK 600A 250VAC CYLINDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3901 pcs Datuen fitxa 0LKN600.Z.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 2.874" Dia x 10.374" L (73.00mm x 263.50mm)
Series POWR-GARD® LKN Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminals
Beste izenak LKN600
LKN600.Z
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 600A