0LKN020.S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0LKN020.S
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE LINK 20A 250VAC CARTRIDGE
Fitxak: 0LKN020.S.pdf
  • Mezua
0LKN020.Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0LKN020.S fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE LINK 20A 250VAC CARTRIDGE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4172 pcs Datuen fitxa 0LKN020.S.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.563" Dia x 2.000" L (14.30mm x 50.80mm)
Series POWR-GARD® LKN Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Beste izenak LKN020
LKN020.S
LKN20
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Fuse Link
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 20A