0LGR01.5U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0LGR01.5U
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 1.5A 300VAC
Fitxak: 0LGR01.5U.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
0LGR01.5Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0LGR01.5U fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 1.5A 300VAC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80144 pcs Datuen fitxa 0LGR01.5U.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 300V Tamaina / dimentsioa 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
Series POWR-GARD® LGR Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Holder
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 1.5A Class -