0LDC750.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0LDC750.X
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 750A 600VAC/VDC
Fitxak: 0LDC750.X.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 113 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 113 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
0LDC750.Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0LDC750.X fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 750A 600VAC/VDC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 113 pcs Datuen fitxa 0LDC750.X.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 600V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia x 3.752" L (63.50mm x 95.30mm) Series POWR-GARD®, POWR-PRO® LDC
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) Beste izenak LDC 750
LDC750
LDC750.X
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Bolt Mount
Fuse mota Cartridge Ezaugarriak -
Uneko balorazioa 750A Class L