0KLK020.H
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0KLK020.H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0KLK020.H
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/500VDC
Fitxak: 0KLK020.H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
0KLK020.Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0KLK020.H fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/500VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10273 pcs Datuen fitxa 0KLK020.H.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 500V Tentsioaren balorazioa - AC 600V
Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm) Series POWR-GARD® KLK
Erantzun Denbora Fast Packaging Bulk
Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 20A