0KLC17.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0KLC17.5T
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CARTRIDGE 17.5A 600VAC CYL
Fitxak: 0KLC17.5T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
0KLC17.5Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0KLC17.5T fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CARTRIDGE 17.5A 600VAC CYL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4439 pcs Datuen fitxa 0KLC17.5T.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 600V Tamaina / dimentsioa 0.563" Dia x 1.874" L (14.30mm x 47.60mm)
Series POWR-GARD® KLC Erantzun Denbora Fast
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Beste izenak KLC 17-1/2
KLC17.5
KLC17.5T
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Bolt Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge
Ezaugarriak - Uneko balorazioa 17.5A