0HEV050.ZXBD2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0HEV050.ZXBD2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 50A 250VAC BOLT
Fitxak: 0HEV050.ZXBD2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
0HEV050.ZXBD2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0HEV050.ZXBD2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 50A 250VAC BOLT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5193 pcs Datuen fitxa 0HEV050.ZXBD2.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 250V Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.532" L (10.30mm x 38.90mm)
Series LC HEV Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Bolt Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 1495
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
Uneko balorazioa 50A Kolore -