0HEV040.SXC
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0HEV040.SXC
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 40A 425VDC 5AG
Fitxak: 0HEV040.SXC.pdf
  • Mezua
0HEV040.SXCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0HEV040.SXC fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 40A 425VDC 5AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6453 pcs Datuen fitxa 0HEV040.SXC.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 425V Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.532" L (10.30mm x 38.90mm)
Series LC HEV Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm
Beste izenak 0HEV040SXC
HEV040.SXC
HEV040SXC
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 1495 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Ceramic DC Erresistentzia hotza 1.3 Ohms
Uneko balorazioa 40A Kolore -