0HEV030.SXC
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0HEV030.SXC
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE HEV LC 450VDC 30A CARTRIDGE
Fitxak: 0HEV030.SXC.pdf
  • Mezua
0HEV030.SXCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0HEV030.SXC fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE HEV LC 450VDC 30A CARTRIDGE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6397 pcs Datuen fitxa 0HEV030.SXC.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 450V Tamaina / dimentsioa 0.469" Dia x 1.532" L (11.90mm x 38.90mm)
Series HEV Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cartridge, Non-Standard
Beste izenak HEV030.SXC Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Holder Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
I2t urtzea 993 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Fuse mota Cartridge, Glass DC Erresistentzia hotza 2.7 Ohms
Uneko balorazioa 30A Kolore -