0HEV010.ZXBD
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0HEV010.ZXBD
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE CERAMIC 10A 450VDC BOLT
Fitxak: 0HEV010.ZXBD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
0HEV010.ZXBDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0HEV010.ZXBD fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE CERAMIC 10A 450VDC BOLT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7771 pcs Datuen fitxa 0HEV010.ZXBD.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 450V Tamaina / dimentsioa 0.469" Dia x 2.559" L (11.90mm x 65.00mm)
Series HEV Erantzun Denbora -
Packaging Bulk Pakete / kasua Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Bolt Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) I2t urtzea 255
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Ceramic
Uneko balorazioa 10A Kolore -