0FLQ030.HXR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
0FLQ030.HXR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0FLQ030.HXR
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena FUSE GLASS 30A 500VAC 5AG
Fitxak: 0FLQ030.HXR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
0FLQ030.HXRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0FLQ030.HXR fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena FUSE GLASS 30A 500VAC 5AG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5176 pcs Datuen fitxa 0FLQ030.HXR.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC 500V Tamaina / dimentsioa 0.406" Dia x 1.500" L (10.31mm x 38.10mm)
Series FLQ Erantzun Denbora Slow
Packaging Bulk Pakete / kasua 5AG, 10mm x 38.1mm w/PC Pins
Beste izenak FLQ 30A-R
FLQ030.HXR
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Fuse mota Cartridge, Glass
DC Erresistentzia hotza 0.002816 Ohms Uneko balorazioa 30A